Arslan Spot İkinci El Eşya Ankara - İkinci El Eski Eşya Alanlar
Shadow

İKİNCİ EL EŞYA MAMAK

İKİNCİ EL EŞYA  MAMAK

Ayıla bayıla aldığınız o koltuk takımı artık sizi mutlu etmiyor olabilir. Ya da yemek masasına artık herkes sığmıyor olabilir.

MAMAK ‘ın her yerinden arayın hemen gelip alalım, değerinde karşılık verelim.

Teknoloji çağında yaşamamız sebebiyle her gün hayatımızı kolaylaştıran uygulamalardan bir tanesi olan whatsapp’tan ürünleri çekip atın hemen size dönüş yapalım.

Evet MAMAK ’ ın her yerinden gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Hemen gelip alalım değerinde teklif verelim. Oturduğunuz koltuktan, yemek masasına, buz dolabından, çamaşır makinasına , yatak odasından , sandalyeye, sehpaya , televizyona varana kadar bütün eşyalarınıza değerinde teklif sunalım. MAMAK  2. El eşya olarak hemen adresten teslim alınır. Değeri verilir.

Eşyalarınızı dönüşüm sayesinde ihtiyacı olan insanlara çok daha uygun fiyata ulaştırıyoruz. Veya sizden aldığımız ürünleri bizden bir başkasıyla değiştirme imkanı sunuyoruz. MAMAK  2. El eşya olarak uzun yıllardır müşteri memnuniyetine hep çok özen göstermişizdir. MAMAK  ikinci el eşya olarak ürünlerinize gereken değeri gösteriyoruz ve veriyoruz. MAMAK  ikinci el eşya olarak yılların vermiş olduğu profesyonellik ve tecrübe sayesinde ürünlerinize tam karşılığı fiyat vermekteyiz.

Deponuzda boşuna beklemesin kanepe, koltuk, masa, sandalye, sehpa, buzdolabı, çamaşır makinası. Hemen bizi arayın hem bütçenize katkıda bulunalım hem de atmaya kıyamadıklarınız değerlensin.

Yaşadığımız teknoloji çağı sebebiyle ürünlerinizin her geçen gün yenisi ve daha iyisi çıkmakta. Her ne kadar elimde olan işimi görüyor deseniz de bir zaman sonra çağı yakalamak zorunda kalıyorsunuz. Onca zaman kullandık bir köşede dursun gene lazım olur işimizi görür diye beklettiğiniz ürünleri çok da geç olmadan elden çıkarmanın vakti geldi de geçiyor tek yapmanız gereken hemen 0535 743 62 64 numaralı telefonu aramak veya whatsaptan fotoğraf atmak.

En uygun ürünleri size sunmakla beraber karşılığında yeni ürünlerle değiştiriyoruz. Ürünlerinize çok da değerinde değer veriyoruz. Hızla büyüyen ikinci el sektöründe olumsuzluklarla karşılaşmanızı istemediğimizden dolayı sizlere en profesyonel hizmeti sunmaktayız. Bizi tercih edin ürünlerinizi değerinde alalım.

MAMAK  2. El Eşya Alanlar.

2.el eşya alanlar mamak
2.el eşya alanlar mamak
Open chat
Call Now Button